Warsztaty pozłotnictwa na bolus i polerowanie złota

Propozycja skierowana do osób, które chciałyby nabyć umiejętności złocenia na tradycyjną glinkę (bolus) i polerowania złota agatem oraz wybijanie puncyny.

Podczas warsztatów uczestnik otrzyma wiedzę o przygotowaniu do złocenia, proporcjach i sposobach nakładania glinki oraz oczyszczania. Pozna skomplikowaną technikę nakładania złota na wódkę i jego odpowiedniego polerowania za pomocą kamieni agatu. Wykona dwie próby złocenia i polerowania, na wybranej przez siebie ikonie (30/25 cm, złocone nimby, próba na mniejszej desce). Pozłoconą deskę (30/25 cm) uczestnik zabiera ze sobą do domu.

Dla tego typu warsztatów znaczenie ma czas. Dlatego warsztaty organizowane są w weekendy lub trzydniowo – piątek popołudniu i cała sobota oraz niedziela do południa.

Koszt warsztatu w grupie do 4 osób wynosi 1600 zł.

Możliwe są też zajęcia indywidulane, w określonym przez obie strony czasie, a ich koszt wynosi 1900 zł. Można również zgłosić się grupowo w ustalonym terminie. 

Koszt warsztatu nie jest możliwy do podzielenia na części, ze względu na bardzo drogie materiały jakich trzeba użyć. Opłaty należy dokonać do 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu.

 

Zgłoszenia dokonujemy wypełniając formularz >>TUTAJ<< (pobierz plik Word) i wysyłając go na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Odpowiedź otrzymamy w ciągu 3 dni roboczych.

Opłaty dokonujemy przez system sklepu >>PRZEJDŹ DO SKLEPU<<.

 

Spotkania warsztatowe odbędą się w Galerii i Pracowni Ikon przy ul. Św. Antoniego 34 we Wrocławiu, w terminach jeśli zbierze się grupa min. 3 osób:

29 - 31 lipca 2022 r. (grupa otwarta)

5 - 7 sierpnia 2022 r. (grupa otwarta)

26 - 28 sierpnia 2022 r. (grupa otwarta)

9 - 11 września 2022 r. (grupa otwarta)

23 - 25 września 2022 r. (grupa otwarta)

Terminy mogą ulec zmianie, jeśli będą odpowiadać min. trojgu uczestnikom.

 GALERIA

 

Zasady zwrotów opłat, regulamin:

  1. Jeśli opłaciłeś warsztaty, a na nie przyjedziesz lub rezygnujesz z własnej woli, nie otrzymasz zwrotu opłaty. Zwrot może zostać uwzględniony wyłącznie w specyficznych i udokumentowanych przypadkach, takich jak: choroba, zdarzenie losowe, powodujące niemożliwość przybycia (nie zwracamy pieniędzy z powodu, że ktoś nie otrzymał urlopu, lub też nie podoba mu się forma warsztatu czy też, ma trudności z przyjęciem wykładu wykładowcy).
  2. Gdy opłacisz całość/część warsztatu, a okaże się, że musisz odwołać uczestnictwo, otrzymasz pełny zwrot opłaty jeśli zgłosisz to przed rozpoczęciem warsztatu.
  3. Jeśli odwołasz uczestnictwo w warsztatach w czasie ich trwania, nie trzymasz zwrotu opłaty lub otrzymasz 50% zwrotu (decyzję o tym podejmuje zarząd fundacji, na podstawie przedłożonych argumentów).
  4. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz się do nas zwrócić z problemem, jaki się pojawił – wspólnie poszukamy poszukamy najlepszego rozwiązania. To czego nie lubimy, to pretensjonalności i bezpodstawne żądania. 
  5. Jeśli warsztaty zostaną odwołane z powodu pandemii lub innych niezawinionych okoliczności, to otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty. W każdym przypadku odwołania warsztatów z naszej strony, otrzymasz zwrot całej kwoty.

 

 

Informacje

Galerię i pracownię ikon prowadzi

Fundacja In Blessed Art

ul. Szkolna 8a

46-024 Dąbrówka Łubniańska

(woj.Opolskie)

KRS 0000651122

NIP 9910507870

REGON  36603460400000

 

Dane kontaktowe

Galeria

kontakt@ikony.wroclaw.pl

tel. +48 537596130

Fundacja

kontakt@inblessedart.pl

tel. +48 537596130

Konto do wpłat

Fundacja In Blessed Art

66 1050 1504 1000 0090 8011 7766 

 

 

Strony działania fundacji

 Fundacja In Blessed Art   www.InBlessedArt.pl

Szkoła Pisania Ikon  www.InBlessedArtSchool.pl

Sklep  www.InBlessedArtShop.pl

Międzynarodowe Charytatywne Warsztaty Sakralne w Kijowie "ELEOS"

www.WorkshopEleos.eu

Pracownia Ikon pw. św. Łazarza (Hubert Kampa)

www.ElazarIcon.pl

Projekt Patriotyczny www.Niezapomniani1920.pl