Warsztaty z częstochowską ikoną Matki Bożej

Propozycja skierowana do osób, które chciałyby napisać ikonę częstochowską - tylko indywidualny warsztat.

Uczestnik warsztatu otrzyma wszelkie narzędzia i wiedzę potrzebną do wykonania częstochowskiego wizerunku Matki Bożej. Zrealizuje go na specjalnie przygotowanej desce, z wyrzeźbionym nimbem i kowczęgiem. Ikonę złoconą o wielkości 45 cm zabiera do domu. Podstawą warsztatu jest szczegółowa analiza ikony oraz nauka jej wykonania. Warsztat nie obejmuje przygotowania deski i lewkasowania. 

Warsztat z częstochowską ikoną trwa przez 2 miesiące, przy spotkaniach odbywających się dwa razy w tygodniu, w grupach do 4 osób. 

Koszt warsztatu wynosi 1500 zł.

Koszt warsztatu jest możliwy do podzielenia na cztery części. Do rozpoczęcia warsztatu jest wymagana wpłata przynajmniej połowy całej opłaty. 

Opłaty dokonujemy przez system sklepu >>PRZEJDŹ DO SKLEPU<<.

Zgłoszenia dokonujemy wypełniając formularz >>TUTAJ<< (pobierz plik Word) i wysyłając go na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Odpowiedź otrzymamy w ciągu 3 dni roboczych.

Termin spotkania i rozpoczęcia warsztatu jest ustalany indywidualnie. 

Spotkanie odbędzie się w Galerii i Pracowni Ikon przy ul. Św. Antoniego 34 we Wrocławiu. Poinformujemy o nim mailowo. 

Zasady zwrotów opłat, regulamin:

  1. Jeśli opłaciłeś warsztaty, a na nie przyjedziesz lub rezygnujesz z własnej woli, nie otrzymasz zwrotu opłaty. Zwrot może zostać uwzględniony wyłącznie w specyficznych i udokumentowanych przypadkach, takich jak: choroba, zdarzenie losowe, powodujące niemożliwość przybycia (nie zwracamy pieniędzy z powodu, że ktoś nie otrzymał urlopu, lub też nie podoba mu się forma warsztatu czy też, ma trudności z przyjęciem wykładu wykładowcy).
  2. Gdy opłacisz całość/część warsztatu, a okaże się, że musisz odwołać uczestnictwo, otrzymasz pełny zwrot opłaty jeśli zgłosisz to przed rozpoczęciem warsztatu.
  3. Jeśli odwołasz uczestnictwo w warsztatach w czasie ich trwania, nie otrzymasz zwrotu opłaty lub otrzymasz 50% zwrotu (decyzję o tym podejmuje zarząd fundacji, na podstawie przedłożonych argumentów).
  4. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz się do nas zwrócić z problemem, jaki się pojawił – wspólnie poszukamy najlepszego rozwiązania. 
  5. Jeśli warsztaty zostaną odwołane z powodu pandemii lub innych niezawinionych okoliczności, to otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty. W każdym przypadku odwołania warsztatów z naszej strony, otrzymasz zwrot całej kwoty.
  6. Istnieje możliwość przeniesienia warsztatu na kolejny termin jeśli zdarzenia losowe nie pozwolą uczestniczyć w całości.

 

 

 

 

Informacje

Galerię i pracownię ikon prowadzi

Fundacja In Blessed Art

ul. Szkolna 8a

46-024 Dąbrówka Łubniańska

(woj.Opolskie)

KRS 0000651122

NIP 9910507870

REGON  36603460400000

 

Dane kontaktowe

Galeria

kontakt@ikony.wroclaw.pl

tel. +48 537596130

Fundacja

kontakt@inblessedart.pl

tel. +48 537596130

Konto do wpłat

Fundacja In Blessed Art

66 1050 1504 1000 0090 8011 7766 

 

 

Strony działania fundacji

 Fundacja In Blessed Art   www.InBlessedArt.pl

Szkoła Pisania Ikon  www.InBlessedArtSchool.pl

Sklep  www.InBlessedArtShop.pl

Międzynarodowe Charytatywne Warsztaty Sakralne w Kijowie "ELEOS"

www.WorkshopEleos.eu

Pracownia Ikon pw. św. Łazarza (Hubert Kampa)

www.pisarzikon.pl

Projekt Patriotyczny www.Niezapomniani1920.pl